Darowizna

W Kamerunie niestety panuje korupcja. Dlatego dary rzeczowe, wysyłane z Europy, najczęściej nie docierają do adresatów. Nawet skorzystanie z usług profesjonalnej firmy kurierskiej o światowym zasięgu nie gwarantuje dotarcia przesyłki, a dodatkowo jest bardzo drogie. Dlatego wysyłanie darów rzeczowych, choć może wydawać się z naszej perspektywy najbardziej konkretną pomocą dla Kamerunu, zupełnie się nie sprawdza. Podstawowym sposobem wsparcia naszej działalności jest więc przekazanie pieniędzy, które my przekazujemy bezpośrednio o. Darkowi, Marianne i Achilleowi – ludziom prowadzącym Foyer St. Dominique. Dzięki temu mamy pewność, że pomoc trafia do tych, którzy jej potrzebują.

Jak możesz pomóc dzieciom w Foyer St. Dominique?

• Dokonując przelewu lub zlecenia stałego przelewu na nasze konto bankowe w zł o nrze 03 1020 2498 0000 8002 0268 4942.

• Wpłacając on-line dowolną sumę za pośrednictwem naszej strony internetowej, klikając na poniższy baner. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są przez www.transferuj.pl. 

Pomagam dzieciom!

• Przekazując datek na naszą działalność w serwisie Siepomaga.pl. Dzięki portalowi można również zorganizować zbiórkę wśród zaproszonych gości np. z okazji ślubu, chrztu, urodzin, imienin i każdej innej okazji.