Pomogli nam

Wykaz zwykłych ludzi o niezwykle otwartym sercu.

KNTM

assets/Aniolowie/KNTM-Kancelaria-Radcow-Prawnych.jpg

Kancelaria wspierała nas pro bono podczas procesu rejestracji Stowarzyszenia oraz użyczyła nam swojego lokum na pierwszą siedzibę naszej organizacji. 

FARMAPROM

logo

Firma FarmaProm wspiera na bieżąco naszą działalność. Ufundowała m.in. nowy budynek sierocińca w Yaounde. 

GETH

Dzięki firmie GETH mogliśmy uczestniczyć w targach Expo Sweet 2013 i promować działalność Stowarzyszenia. Szczególnie dziękujemy za przekazanie pysznych pączków, które uatrakcyjniły naszą zbiórkę na cele Stowarzyszenia.

 

 

 

 

 

TS "Regulka" 

Dziękujemy Grzegorzowi Musidlakowi za podarowanie oryginalnych strojów piłkarskich T.S. "Regulka", butów i 30 piłek naszym dzieciom i młodzieży z domu dziecka w Kamerunie !

Rafal E. Jodlowski

Dziekujemy rónież Panu Rafałowi za sprawne i bezproblemowe przygotowanie strony Stowarzyszenia oraz za anielską wręcz cierpliwość do osób, starajacych się tą stroną administrować ;)

 

Projekt "Pomrozimy razem w Kamerunie?"

Dziękujemy serdecznie Jagodzie i Rafałowi Kabacińskim, Wojciechowi  Rąpała, Rafałowi Jasińskiemu, Bartkowi Bielickiemu oraz Agnieszce Zawiejskiej za wsparcie projektu na portalu wspieram.to, celem którego było zebranie środków na zakup nowej zamrażarki oraz kuchenki dla sierocińca. Jesteście wspaniali :)